Cztery pory roku

"Cztery pory roku" w Brdyujściu.
Podczas lekcji przyrody oraz w czasie rodzinnych spacerów uczniowie klas 4 – 6 fotografowali wiosenną przyrodę na naszym osiedlu. Następne zdjęcia zostaną wykonane latem , jesienią oraz zimą. Wiosną przyszłego roku zapraszamy do naszej szkoły na wystawę fotograficzną pt. '' Cztery pory roku na Brdyujściu ''.

Konkurs na projekt ikonek do szkolnego kalendarza pogody.
W ramach lekcji informatyki i przyrody uczniowie z klas starszych projektowali ikonki do szkolnego kalendarza pogody. Powstało wiele interesujących i oryginalnych projektów. Szkolne jury postanowiło wyróżnić następujących uczniów:
z klasy 4 - Julię Romanowską , Darię Niedzielę , Oliwię Koniec , Julię Galasińską
z klasy 6 - Kornelię Podwolską , Jakuba Krugłego

Podjęte przez nas działania związane są ze zgłoszeniem naszej szkoły do międzynarodowego programu badawczego GLOBE.

E.Brygman